PSI PATROL: DZIEŃ DZIECKA W KASKADZIE

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. PSI PATROL: DZIEŃ DZIECKA W KASKADZIE

Wydarzenie

PSI PATROL: DZIEŃ DZIECKA W KASKADZIE

Galeria Kaskada
28.05.2022

-

Już 28 maja (sobota) w godz. 11:00-19:00 w Galerii Kaskada wszystkie dzieci będą miały okazję do wspólnej zabawy z bohaterami popularnej kreskówki „Psi Patrol”. To będzie dzień pełen przygód! Na fanów bohaterskich piesków czekać będzie wiele atrakcji: zagadki, łamigłówki, warsztaty taneczne, edukacyjne pogadanki, kreatywne aktywności z udziałem animatorów. 

 

Dzieci poznają tajniki pracy policjanta badającego odciski palców i nauczą się nowych kroków tanecznych. W EkoStrefie nauczą się poprawnie segregować odpady, a w krainie kreatywności wykorzystają swoje talenty plastyczne. Chętni będą mogli też zbudować gigantyczną wieżę z klocków i zagrać w interaktywną grę edukacyjną, poświęconą tematyce służb ratunkowych.

 

Spotkanie z dzielnymi pieskami, Marshall’em i Chase’m, nie mogłoby się zakończyć bez okazji do pamiątkowych zdjęć! W specjalnej strefie rodzice będą mogli zrobić swoim dzieciom fotki z ich ulubionymi bohaterami. A skoro mowa o Dniu Dziecka, to nie można także zapomnieć o upominkach – w balonowym zoo będzie można odebrać (lub samemu stworzyć) wymarzonego zwierzaka.

 

Zapraszamy!