INSPIRUJĄCE SPOTKANIA: KASKADA KOBIETOM

  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. INSPIRUJĄCE SPOTKANIA: KASKADA KOBIETOM

Wydarzenie

INSPIRUJĄCE SPOTKANIA: KASKADA KOBIETOM

Galeria Kaskada
16.05.2024

Weź udział w spotkaniach z niezwykłymi szczeciniankami i rozwiń skrzydła!

Razem z Radą Kobiet przy Prezydencie Miasta Szczecin zapraszamy na inspirujące spotkania w kobiecym gronie. Wiosną w Kaskadzie odbędą się kameralne warsztaty i prelekcje o różnorodnej tematyce – od rozwoju osobistego, przez dietetykę, po funkcjonowanie na rynku pracy.

Drugie spotkanie z cyklu pt. „Kobieta i kariera – jak skutecznie eksploatować, przebranżawiać się i kwitnąć na rynku pracy” odbędzie się w czwartek 16 maja o godz. 18.00. Poprowadzi je Katarzyna Opiekulska-Sozańska, która opowie o lokalnym rynku pracy, omówi wyróżniające się branże, atrakcyjnych pracodawców i najlepsze metody poszukiwania zatrudnienia. Dołącz do uczestniczek, a poznasz praktyczne sposoby budowania swojej kariery.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Spotkania odbywają się w sali konferencyjnej Biura Dyrekcji centrum na 4 piętrze (obok Klubu Fitness Zdrofit).

Zapisy będą odbywały się online i rozpoczną się już wkrótce. Obserwuj profil Galerii Kaskada na Facebooku, by zarezerwować miejsce.