NIKE

  1. Strona główna
  2. Sklepy
  3. NIKE
NIKE

NIKE

W naszej ofercie, która dedykowana jest głównie osobom preferującym sportowy styl, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli poszukujesz czegoś lekkiego i zarazem wykonanego z najlepszych technicznych materiałów to kolekcje Nike stworzone są właśnie dla Ciebie. Ubierzemy Cię za równo na ulicę z naszego bogatego asortymentu Nike Street Wear jak i na siłownię w produkty stworzone specjalnie do wzmożonego wysiłku fizycznego.

Zapraszamy, bądź naszym gościem! Jesteśmy zawsze gotowi aby Ci doradzić w wyborze najlepszego produktu dla Ciebie, tak aby Twoje wyniki były jeszcze lepsze.

Salon Nike w Szczecinie w Galerii Kaskada to jedna z najważniejszych lokalizacji sieci adrenaline.pl. Z racji, że salon Nike w Szczecinie ma dla nas priorytetowe znaczenie dbamy o to aby dla naszych klientów dostępne były zawsze najnowsze kolekcje, prosto z NikeLab.

Salon Nike w Szczecinie to również wysokiej klasy obuwie Nike. U nas znajdziesz najwygodniejsze buty do biegania, takie jak uwielbiane przez biegaczy na całym świecie Nike Pegasus 34 czy ich najnowszą odsłonę Pegasus 35. Nie możemy oczywiście zapominać o ponadczasowych modelach Nike Air Max – od sławnych i kultowych już jedynek do najnowszej odsłony Air Max 270.

Center Map