Carrefour

  1. Strona główna
  2. SKLEPY
  3. Carrefour
Carrefour

Carrefour

Carrefour Polska należy w całości do Grupy Carrefour, francuskiej sieci hipermarketów i supermarketów, która jest numerem 1 dużej dystrybucji w Europie i numerem 2 na świecie. Hipermarkety Carrefour oferują artykuły spożywcze, przemysłowe w sprzedaży samoobsługowej oraz usługi. Hipermarkety Carrefour oraz supermarkety Carrefour Market zapewniają niskie ceny oraz przyjemność kupowania. Naszą ambicją jest zapewnienie Klientom możliwie najlepszej ceny oraz wysokiej jakości wraz z ciekawą ofertą handlową towarów i usług w każdym z naszych sklepów w całym kraju.

 

Supermarket Carrefour należy do segmentu premium i oferuje klientom nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni ponad 1 700 mkw., zaprojektowaną wg najnowocześniejszych trendów handlowych, których celem jest stałe podnoszenie zadowolenia klientów z zakupów w zakresie oferty handlowej, usługowej oraz obsługi klienta. Supermarket jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 22.00, a w niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00.

Klienci odnajdą w nim, między innymi, szeroki wybór świeżych wędlin, serów i ryb. W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” dostępnych będzie ok. 400 rodzajów warzyw i owoców, w tym warzywa i owoce bio, jak również wiele wysokiej jakości regionalnych produktów, pochodzących od lokalnych producentów i rolników. Natomiast klienci dbający o zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie, lub przestrzegający określonej diety, będą mogli skorzystać z oferty Zdrowej Półki. Jest to specjalnie opracowana oferta 600 produktów, wśród której można odnaleźć bogatą gamę artykułów dietetycznych, bio, bez laktozy i glutenu.

Center Map