Calypso Fitness Club

  1. Strona główna
  2. SKLEPY
  3. Calypso Fitness
Calypso Fitness

Calypso Fitness Club

Calypso Fitness to najbardziej przyjazna sieć klubów fitness wg użytkowników. Markę charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój. 

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita, jak również oferta urozmaiconych i atrakcyjnych zajęć grupowych.

Klub Calypso Fitness o powierzchni prawie 1 700 m2 wyposażony jest w klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie oraz salę do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych. Klub jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00. Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W cenie karnetu zagwarantowana jest opieka doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów komponentów ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita. Aktualnie Calypso Fitness posiada ponad 50 klubów w 25 miastach, wszystkie znajdują się w kluczowych punktach. Wybór klubu fitness często uwarunkowany jest jego lokalizacją, dlatego dla Calypso Fitness priorytetem jest, aby każdy z klubów był w dogodnym dla klienta miejscu. Markę Calypso Fitness charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług, kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia oraz ciągły i dynamiczny rozwój.

Center Map