sklepy


kategorie


MODA

Pierre Cardin wraz z Yves’em Saint-Laurentem był najlepszym uczniem Christiana Diora. Zasłynął ubieraniem takich znakomitości jak: Beatlesi , Rita Hayworth, Eva Peron czy Indira Gandhi. Jego nazwisko stanowi dla każdej kolekcji wystarczającą rekomendację. Dynamiczny i aktywny mężczyzna znajdzie tu modne i oryginalne fasony, wysokiej jakości tkaniny i dodatki, które podkreślą jego klasę i styl.
Dedykowane kolekcje sprzedawane w krótkich seriach dodatkowo zapewniają wymagającym klientom komfort i niepowtarzalności .
Ubrania spod znaku Jupiter stanowią doskonałą propozycje dla klientów ceniących sobie jednocześnie klasyczny styl i różnorodność kolekcji. Miłośnicy koszul o przeróżnych wzorach mogą tu wybierać do woli. Obok koszul występuje bogata oferta dzianin, które stanowią dopełnienie całej kolekcji. Garnitury to obszerna propozycja, począwszy od linii klasycznej po krój sportowy, o stosownie dobranych tkaninach. Atutem Jupitera są przede wszystkim kurtki. W tej linii marka ta jest bardzo znana i co sezon proponuje olbrzymią ofertę. W kurtkach i płaszczach oprócz estetyki nie zapomniano o walorach praktycznych. Aktualność kolekcji przy tak dużym doświadczeniu jest sprawą oczywistą. Jupiter doskonale trafia w preferencje klientów, do których jest adresowany.
Pioneer zawiera ciekawe dopełnienie oferty w stylu casual. Mężczyźni będą mogli wybierać w dżinsach - luźnych „chino” i regularnych „rando”, koszulach w kratę, bluzach sportowych czy t-shirtach w najprzeróżniejsze wzory. Marka bardzo mocno podąża za najnowszymi tendencjami mody.

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: 0
Tel: 500 71 78 67

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES