sklepy


kategorie


GASTRONOMIA

Szczecińska sieć restauracji „Ziemniak i Spółka” swoich klientów zabiera do kartoflanego świata. Naszym flagowym produktem są wielkie, pieczone jak w ognisku ziemniaki - które wypełniamy różnym nadzieniem, począwszy od gorącej kapusty z pyszną kiełbasą, poprzez karkówkę z ogórkiem, cebulką i pieczarkami, a skończywszy na tradycyjnym ziemniaku ze śledzikiem. Wszystko to produkujemy sami!
Kolejną potrawą z której słyniemy są domowe frytki, które cały proces produkcji, począwszy od obierania ziemniaków przechodzą w naszych rękach. Codziennie świeże, ręcznie krojone – smażone wg. belgijskiej receptury, tego po prostu trzeba spróbować!
Naszym nowym produktem zdobywającym ogromną popularność są smażone na świeżo placki ziemniaczane, te same serwujemy też z sosem węgierskim i z nimi trzeba ostrożnie, bo uzależniają.
Lokali podobnych do naszego nie znajdziecie w promieniu kilkuset kilometrów a nasz zespół codziennie daje z siebie wszystko żeby zachwycać swoich klientów.

Ziemniak i Spółka® - bo pasja tworzy jakość!

 

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: 1
Tel: 91 307 86 00
ziemniakispolka.pl

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES