sklepy


kategorie


SPORT I REKREACJA

Salon Nike w Szczecinie w Galerii Kaskada to jedna z najważniejszych lokalizacji sieci adrenaline.pl. Z racji, że salon Nike w Szczecinie ma dla nas priorytetowe znaczenie dbamy o to aby dla naszych klientów dostępne były zawsze najnowsze kolekcje, prosto z NikeLab.

W naszej ofercie, która dedykowana jest głównie osobom preferującym sportowy styl, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli poszukujesz czegoś lekkiego i zarazem wykonanego z najlepszych technicznych materiałów to kolekcje Nike stworzone są właśnie dla Ciebie. Ubierzemy Cię za równo na ulicę z naszego bogatego asortymentu Nike Street Wear jak i na siłownię w produkty stworzone specjalnie do wzmożonego wysiłku fizycznego.

Salon Nike w Szczecinie to również wysokiej klasy obuwie Nike. U nas znajdziesz najwygodniejsze buty do biegania, takie jak uwielbiane przez biegaczy na całym świecie Nike Pegasus 34 czy ich najnowszą odsłonę Pegasus 35. Nie możemy oczywiście zapominać o ponadczasowych modelach Nike Air Max – od sławnych i kultowych już jedynek do najnowszej odsłony Air Max 270.

Zapraszamy, bądź naszym gościem! Jesteśmy zawsze gotowi aby Ci doradzić w wyborze najlepszego produktu dla Ciebie, tak aby Twoje wyniki były jeszcze lepsze.

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: 1
Tel: 661 999 963
adrenaline.pl

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES