sklepy


kategorie


GASTRONOMIA

Sieć Yogo Factory oferuje szeroką ofertę produktową opartą na unikalnych recepturach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele niskokalorycznych i beztłuszczowych produktów, m.in. jogurty mrożone, jogurty naturalne ze świeżymi dodatkami (my musli), koktajle, szejki, świeżo wyciskane soki, smoothie’s, herbaty Bubble Tea, Oferujemy również bardzo szeroki wybór świeżych dodatków oraz menu dla najmłodszych – KINDER MENU.

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości zdrowych i świeżych produktów dopasowanych do potrzeb najszerszego grona odbiorców.

Nasze wartości to efekt końcowy prac wielu osób, sprowadzający się do hasła: happines station.
Nasza oferta dynamicznie się zmienia. W każdym miesiącu wprowadzamy nowości produktowe, dzięki czemu dla klienta oferta produktowa zawsze jest świeża i urozmaicona.

Wszystkich osoby zainteresowane podzieleniem się swoją opinią, uwagami bądź sugestiami na temat naszej oferty lub po prostu chcące się z nami skontaktować, prosimy przesyłać na adres: info@fresh-concept.eu

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: 1
E-mail: office@yogofactory.eu

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES