sklepy


kategorie


USŁUGI

Plac zabaw „Kulkowo" jest bardzo ciekawie zaprojektowaną i zaaranżowaną powierzchnią tak aby rodzice mogli pozostawić w nim zarówno dzieci do lat 3 jak i starsze. Atutem Kulkowa jest jego staranne w każdym szczególe wykończenie jak również bajkowe elementy wystroju wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ponadto do pracy z dziećmi zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w pracy przedszkolnej dzięki czemu nasz plac zabaw nie jest typową „przechowalnią dzieci” na czas zakupów czy zabiegów w gabinetach usługowych ale czymś w rodzaju mini przedszkola gdzie nasi pracownicy aktywnie organizują dzieciom czas poprzez zabawę i animacje.

Całość posiada wszelkie niezbędne atesty dopuszczające do użytkowania przez dzieci.

Kulkowo cieszy się dużym powodzeniem zwłaszcza wśród klientów ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo swoich pociech a także oszczędność czasu, który mogą przeznaczyć na spokojne zakupy czy zabiegi w salonach usługowych.

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: 0
Tel: 505 827 220
szczecin.kulkowo.com

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES