sklepy


kategorie


WYSTRÓJ WNĘTRZ

Kto szuka niedrogich pomysłów na prezent, odkryje w naszych sklepach na pewno coś dla siebie. Czy to mała niespodzianka, czy też coś niezwykłego dla krewnych i przyjaciół – u nas każdy znajdzie coś dla siebie.
Jako specjaliści od pomysłów na prezent oferujemy Państwu również wszystko, co jest potrzebne dla kunsztownego ich opakowania: papier ozdobny, kartony, kokardy i wstążki.
W ramach asortymentu dla domu dysponujemy szerokim wyborem kolorowych nakryć na stół, jak i dopasowanym do tego pełnym zestawem nakryć: naczynia, filiżanki, kubki, szklanki, sztućce i dużo więcej. Oczywiście proponujemy Państwu wazony, misy, lampy ze szkła, ceramiki i metalu. Świece, które wprowadzają szczególny nastrój w każdym domu, mamy w sprzedaży przez cały rok. Przedmioty dekoracyjne z materiałów naturalnych jak drewno, ratan, czy wiklina dopełniają nasz asortyment.
Podążający za najnowszymi trendami znajdą w naszej szerokiej ofercie modną biżuterię, akcesoria i torebki w dostępnych cenach.
Z pełną dbałością o szczegóły przygotowujemy sezonowe hity na Wielkanoc, Halloween i Boże Narodzenie. Wszystkim dekoratorom serce zabije mocniej gdy ujrzą nasze pomysły!

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: -1
Tel: 91 810 20 44
www.nanu-nana.pl

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES