sklepy


kategorie


SPORT I REKREACJA

Sklepu Kakadu oferuje wysokiej jakości karmy bytowe, których nie kupimy w super czy hipermarkecie. Obok karm, przysmaków i akcesoriów dla psów, kotów, małych ssaków, ptaków i innych zwierząt w naszych sklepach znajdziecie Państwo dużą ekspozycję żywych zwierząt takich jak ptaki, małe ssaki (np. chomiki, świnki morskie, króliki i wiele innych), gady, stawonogi oraz rybki akwariowe, która cieszy się ogromną popularnością.

Zwierzęta oferowane w sklepach zoologicznych Kakadu są pod stałą opieką lekarzy weterynarii dając klientowi pewność co do stanu zdrowia kupionego pupila.

Do naszych sklepów przychodzą nie tylko nasi stali klienci, ale również inne osoby odwiedzające centra handlowe. Stałymi bywalcami są rodzice z dziećmi. To często w Kakadu mają pierwszy kontakt z takimi zwierzętami jak świnka morska, chomik, egzotyczne gatunki ptaków i ryb akwariowych czy też żółw, ptasznik, jaszczurka albo wąż.

Zakupione u nas zwierzęta objęte są gwarancją zdrowia a większość zakupionych produktów można wymienić lub zwrócić w okresie 30 dni od daty zakupu.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zawsze poświęcą Państwu czas na znalezienie odpowiedniego produktu dla Waszego pupila oraz z przyjemnością podzielą się wiedzą i pomogą znaleźć odpowiedź na nurtujące Państwa pytania związane z karmieniem i zdrowiem zwierzaków.

Serdecznie zapraszamy

Zespół KAKADU

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: -1
Tel: 91 443-51-09
E-mail: kaskada@kakadu.pl
kakadu.pl

doskonały prezent
na każdą okazję

Doładuj kartę dowolną kwotą

od 30 PLN do 1000 PLN

i przekaż wybranej osobie upominek
umożliwiający zakupy w sklepach
na terenie Galerii Kaskada

Kartę podarunkową można nabyć:

  • w Punkcie Informacji (poziom 0)
  • w Biurze Parkingu (poziom 4)
  • przez internet

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

PASAŻ

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00

CARREFOUR MARKET

Poniedziałek - Sobota: 08:00-22:00
Niedziela: 09:00-21:00


Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES