PROMOCJE

Calzedonia – jesień/zima 2019 - www.calzedonia.it/pl
Calzedonia – jesień/zima 2019  www.calzedonia.it/pl - logo-calzedonia.jpg

Calzedonia – jesień/zima 2019

2019-08-28 / 2019-09-30

Calzedonia w sezonie jesiennym inspiruje się męskim krawiectwem nawiązując do żakardowych nadruków. Zarówno w legginsach, jak i rajstopach, znajdziemy również kraty, m.in.: klasyczną, kurzą stopkę, księcia Walii, a także tartanową (w tej wersji dostępna w popowych kolorach).
Świeć jasno niczym diament! Dzięki błyszczącym teksturom znajdujących się w nowej kolekcji Calzedonia jest to możliwe! Znajdziemy w niej złote, brązowe, różowe oraz srebrne tkaniny, które łączą się z połyskującymi i metalowymi printami, laminowanymi i półprzeźroczystymi elementami, dając lustrzany efekt.
To logo mania! Najbardziej modny look wymaga monogramów od stóp do głów. Poznaj nowe logo „CLZ” złożone z inicjałów marki.
Kolejnym nowym nadrukiem w klimacie logomanii, jest drukowany napis: „Calzedonia”, który jest umieszczony na rajstopach. Dla romantyków marka przewidziała poetyckie, delikatne tiulowe nadruki.

ZNAJDŹ NA MAPIE
Poziom: -1
Tel.: 604 072 192
www.calzedonia.it/pl
Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików COOKIES, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w POLITYCE COOKIES